DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Düzce EMİTT Fuarı 2.Hol A-380 Nolu Stantta...

46395631_2486325784741188_6034283344114483200_n.png

Türkiye’nin en kapsamlı fuarı olarak kabul edilen ve bu yıl 31 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında 23.’sü düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’e Doğu Marmara Kalkınma Ajansı MARKA koordinasyonunda Düzce, Bolu, Kocaeli, Sakarya ve Yalova Kültür ve Turizm Müdürlükleri ile ortak katılım sağlanacaktır.

TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında;  Düzce 2. hol A380 nolu alanda yer alacaktır.
Dünya turizm profesyonellerinin aynı platformda yer alacağı fuarın açılış töreni 31 Ocak 2019 Perşembe günü saat 11.00’de Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri ERSOY’un değerli katılımlarıyla gerçekleştirilecektir.  
Ücretsiz EMİTT davetiyeni al...

Fuar; Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda ve KOSGEB’in desteğini alan Türkiye Otelciler Federasyonu ile Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin iş ortaklığında düzenlenecektir.

Tanıtıma ayrılan kaynakların etkin ve verimli kullanılması, Türkiye Turizm Stratejisi hedefleri kapsamında yer alan bölgesel tanıtımın ve kalkınmanın sağlanmasına yönelik, farklı kurumlarla işbirliği, sektörel destekler ve yatırımcı faaliyetleri, turizm profesyonelleri ile yakın ilişkiler ve turizmde öncelikli alanların belirlenmesi amacıyla Doğu Marmara Kalkınma Ajansı sorumluluk alanında bulunan illerle ortak tema altında katılım sağlayarak tanıtım etkinliğinin arttırılması hedeflenmektedir.

Rekor seviyede yabancı ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanan EMITT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı tüm katılımcılar için değer yaratan, birbirinden faydalı içerik ve iş birlikleri ile sektöre yön vermeyi sürdürüyor.

31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihlerinde ziyaretçilere açık olacak EMITT ilk iki günde turizm profesyonellerini, üçüncü ve dördüncü gün ise tatilcileri ağırlayacak. Tatil tüketicileri fuarda seçtikleri destinasyonları inceleyebilecek ve bütçelerine uygun tatil rotalarını, cazip fiyatlarda “Erken rezervasyon” kampanyaları ile ulaşma imkanına sahip olabilecek.